Kilka słów o nas


Firma ZYSK Niezależne Doradztwo Finansowe powstała w 2010 roku. Na początku swej działalności skupiliśmy się na kompleksowej obsłudze finansowo - inwestycyjnej klienta indywidualnego. Uwzględniając potrzeby rynku utworzyliśmy ZYSK Centrum Szkoleń.

Powstało ono z potrzeby stworzenia przyjaznego miejsca, w którym można podnieść swoje kwalifikacje, doświadczyć nowych rozwiązań edukacyjnych, a także nabyć praktyczne umiejętności potrzebne w pracy zawodowej.

Reformy wprowadzane w oświacie, których wszyscy jesteśmy świadkami przyczyniają się do zmian w polskim szkolnictwie. Zmiany te dotyczą pracy dyrektorów, nauczycieli i pedagogów, którzy ciągle muszą doskonalić swój warsztat pracy, tak aby sprostać wymaganiom uczniów i ich rodziców. Towarzyszymy nauczycielom oraz dyrektorom szkół i placówek oświatowych w ich rozwoju zawodowym. Odbywa się to zarówno poprzez dostarczanie wiedzy i umiejętności w różnych obszarach zgodnych z najnowszymi trendami w edukacji, jak również poprzez wychodzenie naprzeciw zgłaszanym potrzebom. Organizowane przez nas szkolenia nastawione są nie tylko na zdobycie określonej wiedzy, ale również na nabycie umiejętności zastosowania tej wiedzy w praktyce. Nasza oferta szkoleń dla oświaty odnosi się do wszystkich aspektów funkcjonowania szkoły oraz przedszkola; prawa, finansów, nadzoru pedagogicznego, psychologii oraz kompetencji miękkich.
Centrum szkoleń


Obecnie w naszej ofercie znajdują się szkolenia:

  • Rad Pedagogicznych w placówkach przedszkolnych;
  • Rad Pedagogicznych w placówkach szkolnych.

Mając duże doświadczenie w kontaktach z dziećmi i młodzieżą, prowadzimy również warsztaty dla dzieci z programowania, elektroniki i robotyki. Zajęcia prowadzone są przez osoby zakochane w programowaniu oraz w robotyce, z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Nasze atuty:

  • Dbamy o wysoką jakość prowadzonych szkoleń, przyjazną atmosferę i komfortowe warunki;
  • Nasze szkolenia prowadzą doświadczeni trenerzy;
  • Dbamy, aby kadra dydaktyczna reprezentowała wysoki poziom wiedzy oraz posiadała doświadczenie zawodowe w danej dziedzinie, a pracę swoją wykonywała z pasją i zaangażowaniem;
  • W trakcie szkoleń dzielimy się swoją wiedzą i posiadanym wieloletnim doświadczeniem;
  • Angażowani przez nas trenerzy nieustannie podnoszą swoje kompetencje;
  • Staramy się dopasować każde szkolenie do potrzeb naszego klienta, bo każdy klient jest dla nas ważny.