Uwaga Rodzice,

nowy rok szkolny wystartował już w każdej szkole, a to oznacza nowe lekcje, nowe wyzwania, ale i nowe aktywności i zajęcia pozalekcyjne dla waszych dzieci!

Zapisując dzieci na realizowane przez naszą firmę warsztaty z programowania i robotyki dajemy dzieciom bezpieczną przyszłość, gdyż umiejętność programowania i logicznego myślenia będzie mogło wykorzystać w swojej przyszłej karierze naukowej i zawodowej. Dzieci każdego dnia korzystają z komputerów i tabletów w celach rozrywki lub edukacji, dlatego też bardzo dobrym rozwiązaniem jest wykorzystanie ich zamiłowania do nauki, ucząc ich umiejętności programowania i robotyki. W dzisiejszym cyfrowym świecie jest to tak samo ważne, jak nauka czytania i matematyki.

To zaprocentuje w przyszłości.

Szczegóły tutaj

W ostatnim okresie realizujemy w przedszkolach i w szkołach sporo szkoleń polegających na przeprowadzeniu warsztatów z obsługi posiadanego w placówkach sprzętu multimedialnego.

W ramach szkolenia diagnozujemy zastany na miejscu sprzęt, kalibrujemy go, przeprowadzamy jego aktualizację. Każdy chętny Nauczyciel w obecności naszego szkoleniowca (informatyka) przechodzi praktyczne szkolenie z wykorzystania Państwa sprzętu. Z racji współpracy z wiodącym na rynku Wydawcą Edukacyjnym mamy możliwość wgrania oprogramowania edukacyjnego (w ramach ceny szkolenia). Podpowiadamy również miejsca w internecie, z których można pobrać darmowo ciekawe materiały interaktywne.

W związku z obowiązującymi nadal na obszarze całego kraju obostrzeniami związanymi z pandemią, nie możemy prowadzić szkoleń otwartych.

Gdy tylko pojawi się taka możliwość, niezwłocznie podamy na naszej stronie nowe terminy szkoleń i wskażemy miejsca ich przeprowadzenia.

Szkolenia cieszące się ostatnio największym zainteresowaniem:

Szkolenia z MS Teams dla przedszkoli i szkół podstawowych:


  • "MS Teams cz. I - Podstawy pracy i komunikacja"
  • "MS Teams cz. II - Tworzenie i publikowanie materiałów dydaktycznych"

a także:

"Obsługa Klienta w trybie zdalnym"

“Programowanie i kodowanie na dywanie” (wykład i warsztaty)

Najbliższe szkolenia otwarte:

1/ wkrótce podamy nowy termin szkolenia:

“Metoda aktywnego słuchania muzyki według Batii Strauss”

Prowadząca: Alina JEZIORSKA

/całkowity koszt uczestnictwa - 79 zł/

Zapisz się!